Періостит - то захворювання, від якого люди дуже часто починають страждати, якщо не бажають відвідувати стоматолога. Причин появи періостатиту може бути багато - це хворий зуб, запалення ясневої кишені (простору, розташованого між зубом та яснами), механічне пошкодження ясна чи зуба тощо. Дуже часто до ясенної кишені або зубної порожнини потрапляють залишки їжі, які починають гнити. Гній, вириваючись назовні, може зупинитися під окістям, що спричиняє запалення кістки, патологічні процеси, розпухання щоки та ясна. Біль суттєво посилюється при жуванні.
Імідж будь-якої людини складається з цілого ряду факторів, одним із яких стають здорові міцні зуби. Однак буває так, що людина страждає від високої чутливості зубів, що негативно впливає на її імідж. Адже досить складно приховувати від оточуючих своє страждання, якщо ви відчуваєте неприємні відчуття від реакції зубів на гостре, холодне або гаряче, а навіть холодне зимове повітря здатне викликати біль.
Стоматологія відносить лазер до прогресивних технологій лікування зубних хвороб. Лазер допомагає вдосконалити випробувані та ефективно освоювати інноваційні способи лікування стоматологічних захворювань. З ним комфортніше та безпечніше почуваються і лікарі, і пацієнти. Забезпечує стерильність відсутність безпосереднього контакту із тканинами зубів. Малошумність лазерного апарату виключає чинник страху пацієнтів. Це важлива перевага стоматології, яка використовує лазер.
1780 - на світ з'явилася перша зубна щітка, точніше прототип.
1939 - на ринок виходить перша електрична зубна щітка.
1992 ознаменований появою унікального продукту - ультразвукової зубної щітки. У цій статті Ви дізнаєтесь про її переваги, особливості, пристрій та принцип роботи. Перші спроби використовувати ультразвук почалися в 90-х роках, а перше дослідження впливу ультразвуку на бактерії опубліковано в 1953 році.
Чи часто Ви зустрічаєте людину старшу 25 років, яка не має жодної пломби в зубах? Саме таких практично немає. Встановлення пломби — найпоширеніший спосіб лікування зубів. Після свердління зуба для видалення карієсу порожню порожнину необхідно заповнити. Для цього використовують пломби. Які бувають пломби?